کانون زنان بازرگان ایران و ارمنستان در اتاق بازرگانی تهران، دو تفاهم‌نامه امضا کردند

تلاش زنان کارآفرین برای ورود به بازار اقتصادی اوراسیا

تاريخ 1398/09/11 ساعت 12:51

عضو هیات رئیسه اتاق تهران و مشاور رئیس اتاق بازرگانی و صنعت ارمنستان در دیداری در اتاق بازرگانی تهران دو تفاهم‌نامه همکاری در حوزه ورود به بازار اتحادیه اوراسیا و توسعه فعالیت‌های زنان بازرگان و کارآفرین امضا کردند.

 با حضور عضو هیات رییسه اتاق تهران، تفاهم‌نامه همکاری میان اتاق مشترک بازرگانی ایران و گرجستان و اتاق بازرگانی و صنعت ارمنستان به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، در نشستی که در محل اتاق تهران و با حضور سیده فاطمه مقیمی، عضو هیات رییسه اتاق تهران و لی‌لیا گرورکیان مشاور رییس اتاق بازرگانی و صنعت ارمنستان برگزار شد، دو طرف به منظور توسعه همکاری‌های مشترک برای حضور محصولات و تولیدات دو کشور در بازار منطقه اوراسیا، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

همچنین در این نشست، یک تفاهم‌نامه همکاری میان کانون زنان بازرگان ایران و بنیاد حمایت از زنان بازرگان ارمنستان به امضا رسید. بر اساس این تفاهم‌نامه که به امضای سیده فاطمه مقیمی رییس کانون زنان بازرگان ایران و لی‌لیا گرورکیان رییس بنیاد حمایت از زنان بازرگان ارمنستان رسید، این دو نهاد از بخش‌ خصوصی دو کشور توافق کردند که در راستای گسترش مناسبات اقتصادی میان زنان بازرگان ایران و ارمنستان و ارتقای توانمندی‌های کارآفرینان این حوزه، تلاش کنند.

همچنین توسعه همکاری‌ها در زمینه صنعت گردشگری میان ایران و ارمنستان از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه همکاری بود.

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر