رفع عدم دسترسی موقت اعضا به سامانه کارت هوشمند بازرگانی در اتاق تهران

استقرار میز دسترسی برخط به صدور گواهی مبداء الکترونیکی

تاريخ 1398/08/29 ساعت 09:10

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برای حل مشکل برخی فعالان اقتصادی در دسترسی به سامانه گواهی مبدا، یک میز خدمت‌رسانی در طبقه همکف اتاق مستقر کرده است که اعضا بتوانند امور مربوط به گواهی مبدا خود را از طریق آن با سرعت مناسب انجام دهند.

 فعالان اقتصادی و اعضای اتاق بازرگانی، صنایع‌، معادن ‌و ‌کشاورزی تهران که به دلیل اخلال و کُندی در شبکه سراسری اینترنت کشور نتوانسته‌اند نسبت به صدور یا تغییر گواهی مبداء خود اقدام کنند، از روز چهارشنبه 29 آبان ماه جاری می‌توانند با مراجعه حضوری به ساختمان شماره یک اتاق تهران و دسترسی برخط به سامانه یکپارچه کارت هوشمند بازرگانی، از این خدمت برخوردار شوند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، به دنبال ایجاد اختلال و کُندی در شبکه سراسری اینترنت در کشور، انجام امور مربوط به دریافت گواهی مبدا برای اعضای اتاق و صادرکنندگان نیز دچار مشکل شده ‌است.

در همین راستا، دبیرکل اتاق بازرگانی تهران برای رفع مشکل پیش آمده برای اعضای اتاق تهران تا زمان بازگشت شرایط عادی به شبکه سراسری اینترنت کشور، از خدمت جدید اتاق تهران به بنگاه‌های اقتصادی برای دسترسی برخط و سریع به سامانه یکپارچه کارت هوشمند بازرگانی خبر داد و گفت: به همین منظور، در طبقه همکف ساختمان شماره یک اتاق تهران، میز دسترسی برخط اعضا به سامانه صدور و تغییر گواهی مبداء مستقر شده‌است و فعالان اقتصادی می‌توانند از روز چهارشنبه تاریخ 29 آبان ماه 98 با مراجعه حضوری خود به این بخش، نسبت به رفع مشکلات پیش آمده در صدور گواهی مبداء اقدام کنند.

بر اساس این گزارش، دسترسی به این خدمت تنها مربوط به صدور و تغییر گواهی مبداء است و امکان استفاده از سایر دسترسی‌ها به اینترنت از طریق میز ایجاد شده، وجود ندارد.


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر