از سوی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران صورت گرفت

تقدیر از همکاری اتاق بازرگانی تهران در اجرای مرحله دوم نذر آب

تاريخ 1398/06/30 ساعت 18:24

جمعیت هلال احمر استان تهران در نامه‌ای از مشارکت و نقش‌آفرینی اتاق بازرگانی تهران در پیشبرد طرح «نذر آب 2» قدردانی کرد.

شاهین فتحی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران در نامه‌ای به دبیرکل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران از همکاری پارلمان بخش خصوصی پایتخت برای مساعدت و مشارکت در اجرای «طرح نذر آب 2» قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران و به گفته فتحی، 4 تریلی آب معدنی که از سوی اتاق بازرگانی تهران و اعضای خیر آن تامین شده بود، در مرداد ماه تابستان جاری به جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان، در شهرستان خاش تحویل داده شده است.

طرح نذر آب، حرکتی داوطلبانه است که سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور از ابتدای مرداد ماه سال 97 در راستای تحقق اهداف بشردوستانه و خیرخواهانه و به منظور ارتقای سطح سلامت و تامین آب سالم برای مناطق متاثر از خشکسالی در کشور آغاز کرده است.

در این مرحله دوم طرح نذر آب 17 کاروان سلامت در شهرهای مختلف استان‌هایی چون سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، خراسان جنوبی و ... به اجرای خدمات درمانی به بیماران نیازمند و تامین تاتکرهای آب، احیای منابع آبی و چاه‌های موجود اقدام می‌کنند.

به گفته محمد نصیری، رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور، ارائه خدمات سلامت‌محور، ارائه خدمات معیشتی، تامین آب شرب و هم‌افزایی و حضور سازمان‌های مردم‌نهاد و موسسات خیریه از محورهای مورد نظر در برنامه نذر آب ۲ است.


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر