مرکز داوری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار کرد

کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین تامین اجتماعی

تاريخ 1398/06/30 ساعت 14:22

مرکز داوری اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی تهران، روز دوشنبه 25 شهریور ماه، کارگاه آموزشی با عنوان «آشنایی با قوانین و مقررات تامین اجتماعی» برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، در این کارگاه آموزشی که با حضور اعضای اتاق تهران، فعالان اقتصادی، وکلای دادگستری، کارآموزان وکالت و دانشجویان حقوق برگزار شد، غلامرضا مهردل معاون سابق بیمه اداره کل سازمان تامین اجتماعی تهران پیراموان مقررات و قوانین تامین اجتماعی و چارچوب‌هایی که بنگاه‌ها و فعالان اقتصادی باید با آن آشنا شوند، توضیحاتی را ارائه داد.

وی در این کارگاه آموزشی ضمن توضیح ساختار سازمان تامین اجتماعی، نکاتی پیرامون صندوق‌های تامین اجتماعی، تعهدات صندوق‌ها، بیمه اجباری و اختیاری، تکالیف کارفرما در مقابل سازمان تامین اجتماعی، تکالیف کارفرما در مقابل بیمه شده، مبانی محاسباتی بیمه شده، نحوه رسیدگی، آرای بدوی و تجدیدنظر و نحوه محاسبه حق بیمه در قراردادهای پیمانکاری مطرح کرد و پس از آن به پرسش‌های شرکت‌کنندگان در این جلسه، پاسخ داد.

همچنین طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، طی روز دوشنبه اول مهر ماه از ساعت 15 لغایت 18 کارگاهی با موضوع «حقوق بانکی و دعاوی مرتبط با آن» در محل مرکز داوری اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی تهران برگزار خواهد شد.


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر