پیکر اسداله عسگراولادی با حضور چهره‌های سرشناس بخش خصوصی تشییع شد

وداع با پیر صادرات

تاريخ 1398/06/24 ساعت 12:35

پیکر اسداله عسگراولادی، عضو باسابقه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران، صبح امروز در مسجد فرشته تشییع شد و علی‌اکبر ناطق نوری بر پیکر او نماز خواند.

اسداله عسگراولادی، از فعالان شناخته شده بخش خصوصی، که از ابتدای انقلاب و با حکم امام خمینی (ره) در اتاق بازرگانی حضور یافت و تا پایان سال گذشته نیز به طور مستمر در پارلمان بخش خصوصی نقش‌آفرین و اثرگذار بود، جمعه گذشته 22 شهریور ماه دار فانی را وداع گفت. مراسم تشییع پیکر این فعال اقتصادی، صبح امروز، یکشنبه 24 شهریورماه، با حضور چهره‌های شناخته‌شده اقتصادی و سیاسی برگزار شد.

اعضای هیات رئیسه و هیات نمایندگان اتاق‌های بازرگانی تهران و ایران، یاران و همراهان قدیمی مرحوم عسگراولادی و برخی چهره‌های شناخته شده سیاسی در این مراسم حضور داشتند. علی‌اکبر ناطق نوری، رئیس اسبق مجلس شورای اسلامی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در این مراسم بر پیکر مرحوم اسداله عسگراولادی نماز خواند.

به اطلاع می‌رساند مراسم ختم مرحوم عسگراولادی نیز روز سه‌شنبه 26 شهریور ماه از ساعت 14:30 تا 16 در مسجد امام صادق واقع در میدان فلسطین تهران برگزار می‌شود. هم‌چنین مراسم هفتم نیز روز پنجشنبه 28 شهریور ماه از ساعت 11 تا 14 در حسینیه محله قاضی دماوند و روز جمعه 29 شهریور ماه از ساعت 16 تا 18 در مسجد الغدیر واقع در خیابان میرداماد برپا می‌شود.

 

گزارش تصویری این مراسم را ببینید.


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر