اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار ‌می‌کند

کارگاه آموزشی تجاری‌سازی نتایج تحقیقات دانشگاهی در صنعت

تاريخ 1398/06/20 ساعت 10:40

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (آیتک) یک کارگاه آموزشی با عنوان «تجاری‌سازی نتایج تحقیقات دانشگاهی در صنعت» برگزار ‌می‌کند.

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در ادامه برنامه‌های آموزشی خود برای توانمندسازی بخش خصوصی، یک کارگاه ویژه در راستای تقویت رابطه و استحکام پیوند دانشگاه برگزار می‌کند که طی آن برای پژوهشگران و محققان دانشگاهی، فرآیند تجاری‌سازی نتایج تحقیقات و مطالعات را تبیین می‌کند.

  این کارگاه آموزشی به مدت 3 ساعت و در روز یکشنبه 14 مهر ماه سال جاری از ساعت 16 تا 19 در محل ساختمان آموزش اتاق تهران برپا می‌شود. مسئولیت ارائه مطالب در این کارگاه آموزشی با محمدیاسر خسروی است.

  در این کارگاه سرفصل‌هایی چون تعریف نوآوری و نگرش‌های موجود بر نوآوری، اهمیت تجاری‌سازی و تشریح مسیر تجاری‌سازی، معرفی الگوی غالب در تجاری‌سازی، تشریح عوامل موثر بر موفقیت یک تجاری‌سازی، پرسش‌ها و خروجی‌های مورد انتظار در هر گام، روش تدوین یک مدل تجاری‌سازی و چند مثال و نمونه به حاضران آموزش داده می‌شود.

  علاقمندان به شرکت در این کارگاه آموزشی می‌توانند با تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام به آدرس ایمیل Edu@tccim.ir آمادگی خود برای حضور در این دوره را اعلام کنند. ضمن این که امکان ثبت‌نام به صورت آنلاین از طریق سایت اتاق تهران نیز فراهم است.

  هم‌چنین مخاطبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور در این کارگاه با متقاضیانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل و نهایی کنند.

 

 اطلاعات بیشتر و فرم ثبت‌نام

ثبت‌نام آنلاین


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر