اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار ‌می‌کند

دو کارگاه آموزشی بهره‌وری انرژی و ارائه موثر

تاريخ 1398/06/16 ساعت 13:29

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (آیتک) دو کارگاه آموزشی با عناوین «بهره‌وری انرژی و شاخص‌های اندازه‌گیری در انرژی» و «ارائه موثر» برگزار ‌می‌کند.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در ادامه برنامه‌های آموزشی خود برای توانمندسازی اعضای خود، فعالان اقتصادی و تشکل‌های بخش خصوصی، یک کارگاه کاملاً تخصصی و حرفه‌ای در حوزه بهره‌وری انرژی و یک کارگاه برای بالا بردن سطح آگاهی و عملکرد کارکنان تشکل‌های اقتصادی برای ارائه موثر برگزار می‌کند.

 

بهره‌وری انرژی و شاخص‌های اندازه‌گیری در انرژی

این کارگاه آموزشی به مدت 9 ساعت و در روز شنبه 23 شهریور ماه سال جاری از ساعت 8:30 تا 17 در محل ساختمان آموزش اتاق تهران برپا می‌شود. این کارگاه سه مدرس دارد و استیفتر راینر، هلموت برگر و حمید ناصری مطالب این کارگاه را به مخاطبان ارائه می‌دهند.

در این کارگاه سرفصل‌هایی چون اصول و مفاهیم مدیریت پروژه در بخش انرژی، اصول و روش‌های ممیزی و مدیریت انرژی، مدل مدیریت انرژی، بهره‌وری انرژی و شاخص‌های اندازه‌گیری و ... آموزش داده می‌شود.

 

ارائه موثر

این کارگاه آموزشی به مدت هشت ساعت و در روزهای دوشنبه 25 شهریور ماه و شنبه ششم مهر ماه سال جاری از ساعت 15 تا 19 در محل ساختمان آموزش اتاق تهران برپا می‌شود. تدریس در این کارگاه برعهده دکتر موسوی است و مخاطبان آن مسئولان دفاتر، منشی‌ها و کارکنان تشکل‌ها هستند.

در این کارگاه سرفصل‌هایی چون ارائه مطالب و انواع ارائه، تفاوت ستینگ در ارائه، درگیرسازی احساس، تهیه پاورپوینت موثر، خطاهای رایج در ارائه و ... آموزش داده می‌شود.

 

علاقمندان به شرکت در این کارگاه‌های آموزشی می‌توانند با تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام به آدرس ایمیل Edu@tccim.ir آمادگی خود برای حضور در این دوره را اعلام کنند. ضمن این که امکان ثبت‌نام به صورت آنلاین از طریق سایت اتاق تهران نیز فراهم است.

 

هم‌چنین مخاطبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور در این دو کارگاه با متقاضیانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل و نهایی کنند.

اطلاعات بیشتر و فرم ثبت‌نام کارگاه بهره‌وری انرژی

اطلاعات بیشتر و فرم ثبت‌نام کارگاه ارائه موثر

ثبت‌نام آنلاین

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر