تفاهم‌نامه همکاری اتاق بازرگانی تهران و استانداری گلستان امضا شد

ساخت شهرک مسکونی اتاق تهران در مناطق سیل‌زده گلستان

تاريخ 1398/06/09 ساعت 17:17

با امضای یک تفاهم‌نامه بین اتاق تهران و استانداری گلستان، پارلمان بخش خصوصی پایتخت با همکاری استانداری در مناطق آسیب‌دیده این استان از سیل، یک شهرک با 65 باب واحد مسکونی می‌سازد.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن ‌و ‌کشاورزی تهران با هدف کمک به بازسازی مناطق آسیب‌دیده از سیل اواخر سال گذشته و اوایل سال جاری در استان گلستان، یک شهرک مسکونی با امکانات فضای آموزشی و تفریحی در گمیشان می‌سازد.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری میان اتاق تهران و استانداری گلستان برای بازسازی بخش‌هایی از مناطق سیل‌زده استان گلستان، با حضور مسعود خوانساری رییس اتاق بازرگانی تهران و هادی حق‌شناس استاندار گلستان در محل اتاق تهران برگزار شد و دو طرف برای همکاری در ساخت و تجهیز مناطق آسیب‌دیده از سیل سال گذشته توافق کردند.

بر اساس این تفاهم‌نامه همکاری، اتاق تهران کمک مالی و ساخت تعداد 65 باب ساختمان مسکونی در شهرستان گمیشان و روستای برنجوین شهرستان مینودشت را انجام خواهد داد. همچنین ساخت و تجهیز یک باب زمین ورزشی چمن مصنوعی در شهر گمیش‌تپه گمیشان و نیز ساخت یک باب مدرسه شش کلاسه در این شهر از دیگر برنامه‌های عمرانی اتاق تهران برای مناطق سیل‌زده در شمال شرق کشور است.

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر