رئیس بیمارستان بازرگانان اتاق تهران از برنامه‌های توسعه‌ این مرکز درمانی خبر داد

تداوم بهسازی و توسعه در بیمارستان بازرگانان

تاريخ 1398/06/05 ساعت 14:29

ناصر ایروانی‌منش، رئیس بیمارستان بازرگانان با اشاره به روند بازسازی، بهسازی و تجهیز این بیمارستان عنوان کرد تا پایان بهمن ماه سال جاری بخش عمده‌ای از برنامه‌های توسعه‌ای بیمارستان به پایان می‌رسد و بخش‌های جدید آماده بهره‌برداری می‌شود.

 رییس بیمارستان بازرگانان اتاق تهران با اشاره به پیشرفت روند توسعه و تجهیز این بیمارستان از نصب کامل دستگاه‌ها و تجهیزات در بخش پزشکی هسته‌ای خبر داد و اعلام کرد که این بخش آماده بهره‌برداری است.

ناصر ایروانی‌منش، که به مناسبت روز پزشک و داروساز با روابط عمومی اتاق بازرگانی تهران گفت‌وگو داشت، با تبریک این ایام به جامعه پزشکی و داروسازی کشور به ویژه همکاران خود در بیمارستان بازرگانان، افزود: خوشبختانه با تلاش‌های مداوم و بی‌وقفه، بخش فیزیوتراپی بیمارستان بازرگانان نیز در آستانه بهره‌برداری قرار گرفته است. هم‌چنین بهسازی و نوسازی بخش2 بستری عمومی نیز انجام گرفته و این بخش نیز هم‌اکنون قابل بهره‌برداری و ارائه خدمت به مراجعه‌کنندگان است.

او در ادامه این گزارش از تکمیل دپارتمان قلب بیمارستان شامل اتاق عمل و جراحی قلب، بخش آنژویوگرافی و سی‌سی‌یو، بستری بعد از آنژیوگرافی، بخش ویژه جراحی، اتاق عمل قلب و بخش‌های پشتیبان تا پایان دی ماه سال جاری خبر داد و گفت: توسعه و بهسازی بخش آی‌سی‌یو نیز در دست اقدام است و زمان بهره‌برداری این بخش آبان ماه خواهد بود.

ایروانی‌منش با اشاره به اینکه توسعه و نوسازی به بخش‌های دیگر بیمارستان نیز تعمیم یافته است، توضیح داد: زمان بهره‌برداری از بخش‌های وی‌آی‌پی و آی‌پی‌دی بهمن ماه سال جاری است و بخش‌هایی نظیر بخش ویژه نوزادان (NICU) و بخش زایمان در آذرماه به بهره‌برداری خواهد رسید. همچنین به‌سازی و بازسازی بخش‌های اورژانس، آزمایشگاه، شیمی درمانی، دیالیز هم در برنامه توسعه دیده شده که در فاز بعدی اجرا خواهد شد.

بیمارستان بازرگانان یکی از بزرگترین مراکز درمانی در شرق تهران است که در سال ۱۳۲۸خورشیدی وقف اتاق بازرگانی تهران وقف شد. بعد از انقلاب اسلامی اداره این بیمارستان به دولت و برخی نهادهای حاکمیتی مانند کمیته امداد امام خمینی (ره) واگذار شده بود و حتی یک دوره تعطیلی ۱۵ ساله را نیز پشت سر گذاشت. از دی ماه سال ۱۳۹۵ اداره این بیمارستان پس از ۳۸ سال به اتاق بازرگانی تهران بازگشت تا به واسطه آن پارلمان بخش خصوصی پایتخت توفیق خود در پرداختن به مسئولیت اجتماعی به منصه ظهور برساند. این بیمارستان طی مدت کوتاهی که توسط اتاق تهران مدیریت شده، توانسته است گواهینامه درجه یک اعتباربخشی ملی را دریافت کند.

اتاق بازرگانی تهران در تلاش است که با پیشبرد برنامه‌های بازسازی، بهسازی و تجهیز و توسعه، این بیمارستان را به مجهزترین مرکز درمانی در شرق تهران تبدیل کند.

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر