اتاق بازرگانی، صنایع، معادن‌و‌کشاورزی تهران برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی اصول و شیوه برگزاری نمایشگاه

تاريخ 1398/03/27 ساعت 15:06

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران، یک گارگاه آموزشی با عنوان «اصول و شیوه برگزاری نمایشگاه» ویژه تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی برگزار می‌کند.

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران در راستای برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی ویژه تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی، به مساله برگزاری نمایشگاه پرداخته است که یکی از دلمشغولی‌های سالانه تشکل‌هاست و اعضای تشکل‌ها نیز که با تحمل هزینه‌های مختلف در این رویدادها شرکت می‌کنند، انتظار دارند برپایی نمایشگاه به نحوی بهینه برنامه‌ریزی شده و اجرا شود.

از همین رو اتاق تهران یک کارگاه آموزشی چهار ساعته با مدیریت سپهر برزی‌مهر برگزار می‌کند که در آن به سرفصل‌هایی چون اصول برگزاری نمایشگاه، انواع نمایشگاه، استراتژی‌های نمایشگاهی، نقش تشکل‌های اقتصادی در برگزاری نمایشگاه، تامین مالی نمایشگاه، فعالیت‌های قبل و بعد از برپایی نمایشگاه و ... پرداخته می‌شود.

زمان برگزاری این کارگاه آموزشی دوشنبه سوم تیر ماه 1398 از ساعت 15 تا 19 است. این کارگاه ویژه تشکل‌های اقتصادی عضو اتاق تهران است و مخاطبان آن کارشناسان روابط عمومی، مسوولان سایت و فضای مجازی و مدیران مسوول انجام امور نمایشگاهی در تشکل‌ها هستند. حضور در این کارگاه مشمول هزینه نیست و معرفی‌نامه از سوی تشکل برای ثبت‌نام در آن کافی است.

علاقمندان به شرکت در این کارگاه آموزشی می‌توانند با تکمیل فرم ثبت‌نام و ارسال آن به آدرس ایمیل Edu@tccim.ir آمادگی خود برای حضور در این دوره را اعلام کنند. همچنین مخاطبان می‌توانند جهت اطلاعات بیشتر با شماره تماس‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

هم‌چنین از طریق لینک ثبت‌نام آنلاین می‌توان در این دوره به صورت الکترونیکی ثبت‌نام کرد.

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر