با حضور اعضای هیات مدیره تشکل‌های اقتصادی انجام شد

گفت‌وگوی فعالان بخش خصوصی سر سفره افطار

تاريخ 1398/03/01 ساعت 10:55

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، در نیمه ماه مبارک رمضان و همزمان با میلاد باسعادت کریم اهل بیت ، امام حسن مجتبی (ع)، میزبان نمایندگان بخش خصوصی از تشکل‌های اقتصادی و اتاق‌های بازرگانی مشترک بود.

 اعضای هیات مدیره تشکل‌های بخش خصوصی، اعضای هیات رئیسه اتاق ایران و اتاق‌های بازرگانی مشترک، جمعی از فعالان بخش خصوصی و خبرنگاران رسانه در افطار پانزدهمین روز از ماه مبارک رمضان مهمان اتاق بازرگانی تهران بودند.

 به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، در این مراسم که در محل باشگاه دیپلماتیک وزارت خارجه برگزار شد، نمایندگان بخش خصوصی در محفلی گرم و صمیمانه، دور سفره‌های افطار نشستند و در کنار خوش‌وبش‌های دوستانه به مسایل روز اقتصاد کشور و تنگناهای ایجاد شده برای فعالیت‌های بخش خصوصی به واسطه مسایل داخلی و فشارهای خارجی پرداختند.

چند سالی است که اتاق بازرگانی تهران، پایه‌گذار سنت حسنه افطاری شده تا محفلی معنوی برای گرد هم آوردن نمایندگان بخش خصوصی شکل دهد که هم‌افزایی و همراهی بیشتر بخش خصوصی برای پیگیری مسایل اقتصاد کشور و وحدت بیشتر برای مطالبه‌گری و مشارکت بخش خصوصی در تصمیم‌سازی را به همراه دارد. این سنت چند ساله، اسباب نزدیکی نمایندگان و فعالان بخش خصوصی را فراهم آورده و برای گذار از چالش‌ها و پررنگ‌تر کردن نقش بخش خصوصی در اقتصاد کشور، بستر مناسبی برای همفکری ایجاد می‌کند.

 

گزارش تصویری


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر

نوسانات بازار سرمايه
  • بالاترین قیمت روز:1,598,851.7
  • پایین ترین قیمت روز:1,546,845.4
  • نرخ روز گذشته:1,546,849.86