رسیدگی به بیش از 1100 پرونده ثبتی در اتاق تهران

ارائه خدمات ثبتی به فعالان اقتصادی در سال جدید

تاريخ 1398/02/04 ساعت 14:17

میز ثبت شرکت‌ها مستقر در اتاق بازرگانی تهران، طی سال‌های 1396 و 1397 در مجموع بالغ بر 1100 پرونده خدمات‌دهی مختلف به اعضای اتاق را در پرونده کاری خود ثبت کرده است.

واحد ثبتی اتاق تهران در سال جدید، انواع خدمات ثبتی را به فعالان اقتصادی و صاحبان کسب‌و‌کار عضو اتاق تهران ارائه می‌دهد. به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، این واحد علاوه بر اینکه به متقاضیان، خدماتی همچون تنظیم صورت‌جلسات تغییرات شرکت‌ها و نیز ثبت‌نام کد اقتصادی را ارائه می‌دهد، فرآیند ثبت‌نام کارت عضویت و بازرگانی حقیقی و حقوقی را نیز انجام می‌دهد.

هم‌چنین ثبت‌نام اظهارنامه کارت بازرگانی، ثبت‌نام پلمب دفاتر قانونی، خدمات ثبت اظهارنامه برند و نیز خدمات تاسیس شرکت از دیگر خدمات قابل ارائه به مراجعه‌کنندگان به واحد ثبتی اتاق تهران است.

بر اساس داده‌های واحد ثبتی اتاق تهران، طی سال‌های 1396 و 1397 در مجموع بالغ بر 1100 پرونده خدمات‌دهی مختلف به اعضای اتاق تهران در این واحد به ثبت رسیده است که درخواست برای انتخاب اعضا و بازرس، تعیین سمت مدیران، افزایش یا کاهش سرمایه و تغییر آدرس، بیشترین تقاضا از سوی اعضای حقیقی و حقوقی اتاق تهران در مراجعه به این واحد بوده است.

فعالان اقتصادی برای دریافت خدمات فوق می‌توانند به ساختمان شماره یک اتاق تهران واقع در خیابان وزرا مراجعه کنند.

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر