با بیانیه رسمی انجمن نظارت بر انتخابات نهمین دوره اتاق‌های سراسر کشور صورت گرفت

تایید نتایج انتخابات اسفند ماه اتاق بازرگانی تهران

تاريخ 1397/12/26 ساعت 16:36

انجمن نظارت بر انتخابات نهمین دوره اتاق‌های سراسر کشور، با انتشار بیانیه‌ای نتایج رای‌گیری در 33 اتاق بازرگانی شهرستان را تایید کرد.

انتخابات نهمین دوره اتاق‌های بازرگانی در 33 اتاق شهرستان از جمله اتاق بازرگانی تهران تایید شد. به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق ایران، انجمن در بیانیه‌ای نتایج انتخابات برگزار شده را تایید و اعلام کرده است انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس خردادماه 1398 برگزار خواهد شد.

نتایج اولیه نهمین دوره انتخابات هیات نمایندگان اتاق‌های سراسر کشور در تاریخ 12 اسفند ماه اعلام شده بود، که اکنون مورد تایید نهایی قرار گرفت. این نتایج اینجا قابل مشاهده است.

متن کامل بیانیه انجمن نظارت به این شرح است:

 بسمه‌تعالی

بیانیه انجمن نظارت بر انتخابات نهمین دوره اتاق‌های سراسر کشور

با استعانت از خداوند تبارک و تعالی و با تبریک زادروز ولادت با سعادت نهمین اختر تابناک عالم ولایت و امامت حضرت امام جواد الائمه (ع)، نهمین دوره انتخابات هیأت نمایندگان اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور با موفقیت برگزار گردید و با عنایت به ماده 17/ 5 آئین‌نامه تشکیل و نحوه فعالیت هیأت نمایندگان اتاق ایران و اتاق‌های شهرستان مصوب 20/ 4/ 97 شورای عالی نظارت و با توجه به تصویب انجمن نظارت بر انتخابات اتاق‌های سراسر کشور بدین‌وسیله تأیید صحت انتخابات سی و سه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اعلام می‌گردد.

لازم می‌دانم از همه دست اندرکاران، جناب آقای دکتر رحمانی وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت، اعضای محترم شورای عالی نظارت، اعضای محترم انجمن نظارت، اعضای محترم هیأت‌های نظارت اتاق‌های شهرستان سراسر کشور و به ویژه نمایندگان محترم وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس و هیأت رئیسه محترم اتاق ایران، رؤسای محترم اتاق‌های سراسر کشور، داوطلبان و همه مشارکت‌کنندگان (فعالان اقتصادی اتاق‌های سراسر کشور) و کلیه عواملی که به هر نحو در اجرای هرچه با شکوه‌تر این انتخابات تلاش و کوشش نموده‌اند، صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم.

 حسین نقره‌کار شیرازی

رئیس انجمن نظارت

اسفند 1397

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر