«اطلاعیه شماره 5 هیات نظارت بر انتخابات اتاق تهران»

امکان استعلام آنلاین واجدشرایط بودن کارت‌های بازرگانی و عضویت

تاريخ 1397/12/09 ساعت 12:05

با فعال شدن سامانه استعلام کارت‌های بازرگانی و عضویت، اشخاص می‌توانند به صورت آنلاین واجد شرایط بودن کارت خود را استعلام بگیرند.

هیات نظارت بر انتخابات نهمین دوره هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، در پنجمین اطلاعیه خود با مساله امکان استعلام واجد شرایط بودن کارت‌های بازرگانی و عضویت برای انتخابات پرداخت.

در اطلاعیه شماره 5 هیات نظارت بر انتخابات اتاق تهران آمده است:

با توجه به شرایط کارت‌های بازرگانی و عضویت اعم از حقوقی و حقیقی برای حضور در انتخابات، انجمن نظارت بر انتخابات اتاق‌های سراسر کشور سامانه‌ای را فعال کرده است که تمامی اعضای محترم اتاق تهران می‌توانند واجد شرایط بودن کارت خود برای حضور در انتخابات را از این طریق استعلام بگیرند.

تمامی اعضا می‌توانند با وارد کردن شماره کارت بازرگانی یا عضویت خود در این سامانه (اینجا را کلیک کنید) استعلام کنند که آیا مجاز به رأی‌دهی در انتخابات یازدهم اسفند ماه 97 هستند یا خیر. هم‌چنین در صورتی که احدی از اعضا نسبت به نتیجه استعلام اعتراض داشته باشد می‌تواند از طریق همین سامانه «فرم درخواست بررسی مجدد» را پر کند تا در اسرع وقت به اعتراض او رسیدگی شود. تاکید می‌شود که اعتراضات در روز انتخابات قابل بررسی و رسیدگی نیست.

 هم‌چنین در این سامانه فیلم‌های آموزشی از نحوه رأی‌دهی با ماشین‌های مکانیزه روز انتخابات قرار داده شده است که می‌تواند مورد استفاده رأی‌دهندگان قرار گیرد.

لازم به ذکر است انجام این فرآیند و اطلاع از واجد شرایط بودن کارت، فرآیند رأی‌گیری در روز انتخابات را برای فعالان اقتصادی و اعضای اتاق تهران تسهیل می‌کند.

 

سامانه استعلام

 

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر