از سوی انجمن نظارت بر انتخابات اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور اعلام شد

راه‌اندازی سامانه استعلام رأی‌دهندگان نهمین دوره انتخابات اتاق‌های بازرگانی

تاريخ 1397/12/05 ساعت 15:25

انجمن نظارت بر انتخابات سامانه‌ای راه‌اندازی کرده است که دارندگان کارت‌های بازرگانی و عضویت می‌توانند مجاز بودن خود به حضور در انتخابات را از آن استعلام بگیرند.

انجمن نظارت بر انتخابات اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور از سامانه‌ای رونمایی کرد که می‌توان از طریق آن مجاز بودن یک کارت برای مشارکت و رأی دادن در انتخابات را استعلام گرفت.

در این سامانه (اینجا را کلیک کنید) که با عنوان «سامانه استعلام رأی‌دهندگان نهمین دوره هیات نمایندگان اتاق‌های سراسر کشور» آغاز به کار کرده است تمامی دارندگان کارت‌های بازرگانی و عضویت می‌توانند با وارد کردن شماره کارت بازرگانی یا عضویت خود، از وضعیت مجاز بودن کارت خود برای مشارکت در انتخابات نهمین دوره هیات نمایندگان اتاق‌های بازرگانی مطلع شوند.

برابر آنچه در این سامانه ذکر شده و پیش از این نیز اعلام شده بود، کارت‌های بازرگانی حقیقی و حقوقی و کارت عضویت حقوقی  باید در روز انتخابات معتبر و فعال بوده و حداقل یکسال سابقه داشته باشند، به غیر از کارت عضویت حقیقی که باید سابقه 18 ماهه داشته باشد.

هم‌چنین برابر اعلام این سامانه ملاک فهرست رأی‌دهندگان، وضعیت کارت در زمان شاخص است که ساعت 8 صبح روز هشتم اسفند ماه (سه روز قبل از انتخابات) تعیین شده است.

 

سامانه استعلام


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر