خدمات بیمه تکمیلی درمان اعضای حقوقی اتاق بازرگانی تهران

تاريخ 1397/10/24 ساعت 10:51

سال گذشته اتاق تهران در راستای بهبودبخشی خدمات خود به اعضا به‌ویژه بنگاه‌های کوچک و متوسط و با هدف توانمندسازی هرچه بیشتر آنها، با انعقاد قراردادی با شرکت بیمه آسیا، شرایطی را فراهم نمود که برابر آن شرکت‌های عضو اتاق تهران توانستند از خدمات بیمه تکمیلی درمان بهره‌مند شوند.

نظر به استقبال شرکت های محترم عضو برای دومین سال پیاپی این امکان فراهم گردید و با توجه به بازخورد اعضای محترم و در جهت تحقق هرچه بیشتر نیاز شرکت ها در سال 97 دو طرح قابل انتخاب با پوشش های متفاوت ارائه گردیده است.

نکته قابل‌توجه در ارائه این خدمت این است که قرارداد تکمیلی درمان بدون لحاظ کردن تعداد کارکنان شرکت‌های عضو اتاق تهران منعقد می‌شود و ابزاری است که به بنگاه‌های کوچک و متوسط امکان می‌دهد با بهبود سطح خدمات‌رسانی به کارکنان خود، پایداری خود را تقویت کنند.

برابر تفاهم اتاق تهران و شرکت بیمه آسیا، اعضای حقوقی اتاق تهران می‌توانند از طریق دستورالعمل زیر به طور غیر حضوری و با تکمیل فرم‌ها اقدام به ثبت نام در این طرح نمایند پس از آن شرکت بیمه آسیا با هماهنگی با بنگاه درخواست‌کننده و ثبت قرارداد امکان برخورداری از این خدمت را فراهم می‌کند.

 

معرفی طرح بیمه بازرگان

مزاياي طرح

تخفیف استثنایی حق بیمه: به موجب انعقاد قراداد تجميعي اين بيمه از طريق اتاق بازرگاني صنايع ، معادن و کشاورزي تهران با بيمه آسيا نرخ حق بيمه از طريق اين طرح به ميزان قابل توجهي در مقايسه با ساير بيمه‌هاي درمان که به صورت منحصرا براي شرکت‌ها ارائه مي‌شود کاهش يافته است.

بدون محدودیت تعداد پرسنل: به عنوان اصلي‌ترين ويژگي اين طرح مي‌توان به نداشتن محدوديت تعداد پرسنل براي شرکت‌هاي طرف قرارداد اشاره کرد. کليه قراردادهاي بيمه درمان گروهي با شرط بيشتر بودن تعداد پرسنل از حداقل 30 نفر عرضه مي‌شود و به دليل اين محدوديت همواره شرکت‌هاي کوچک و متوسط از امکان استفاده از خدمات بيمه درمان بي‌بهره بوده‌اند. برابر این تفاهم‌نامه قرارداد تکمیلی درمان بدون لحاظ کردن تعداد کارکنان شرکت‌های عضو اتاق تهران منعقد می‌شود و ابزاری است که به بنگاه‌های کوچک و متوسط امکان می‌دهد با بهبود سطح خدمات‌رسانی به کارکنان خود، پایداری خود را تقویت کنند.

بیمه آسیا، بیمه برتر: در سال 97 ، آسیا برای پنجمین سال متوالی رتبه اول موسسات بیمه ای را کسب نمود و از افتخارات این شرکت می توان به کسب متعدد تندیس رضایتمندی مشتریان و رعایت حقوق مصرف کنندگان اشاره نمود.

ارائه طرح های متنوع: کلیه شرکت های عضو مطابق نیاز پرسنل خود، امکان انتخاب یکی از دو طرح معرفی شده که دارای پوشش ها و حق بیمه متفاوت می باشد را دارند

امکان استفاده از معرفی نامه آنلاین: کلیه بیمه شدگان در صورت نیاز و با مراجعه به مراکز درمانی طرف قرارداد، بدون ارائه معرفی نامه، تنها از طریق اعلام کد ملی می توانند از مزایای بیمه تکمیلی در آن مراکز درمانی استفاده نمایند

  

  جدول تعهدات بیمه آسیا

 

 

• دریافت جدول در ابعاد بزرگ

 

شرایط عمومی تفاهم‌نامه
1. کلیه بیمه‌شوندگان باید مطابق ارائه لیست بیمه، کارمند شرکتی که عضو اتاق تهران است، باشند.
2. کلیه بیمه‌شدگان باید دارای بیمه‌گر اول از طریق شرکتی باشند که عضو اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان تهران است.
3. هر یک از بیمه‌شدگان می‌توانند کلیه افراد تحت تکفل خود را مطابق لیست بیمه بیمه‌گر اول و یا هیچ‌کدام را بیمه کنند.
4. کلیه شرکت‌های عضو اتاق بازرگانی که متقاضی این طرح هستند موظفند حداقل  70 درصد اعضای پرسنل لیست بیمه شرکت خود را جهت بیمه تکمیلی معرفی کنند.
5. مدت انتظار این طرح برای زایمان 9 ماه و بیماری‌ها 3 ماه است.
6. پوشش دندانپزشکی به استثنا والدین می باشد
7. کلیه شرکت‌های متقاضی در صورت عدم عضویت اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان تهران می‌توانند با ثبت‌نام و دریافت عضویت این اتاق از خدمات این بیمه استفاده نمایند.

نحوه ی پرداخت حق بیمه
مبلغ حق بیمه توسط شرکت‌های عضو اتاق بازرگانی به صورت اقساطی طی 3 قسط به بیمه آسیا پرداخت خواهد شد. به گونه‌ای که قسط اول در شروع قرارداد و سایر اقساط به گونه‌ای کسر گردد که 3 ماه قبل از انقضا بیمه‌نامه حق بیمه تسویه گردد. در هر صورت هر یک از بیمه‌گذاران مسئولیت حقوقی ناشی از عدم پرداخت حق بیمه را خواهند داشت.

 

 


 

 مراحل ثبت نام برای برخورداری از بیمه تکمیلی آسیا برای شرکت‌های عضو اتاق تهران

 

تکمیل مدارک

لطفا برابر دستورات زیر اطلاعات هر مرحله را به تلگرام  بیمه بازرگان به شماره 09391400427 ارسال فرمایید.

 

مرحله اول:

هر یک از شرکت‌های متقاضی بیمه تکمیلی درمان موظفند در فایل اکسل زیر کلیه اطلاعات پرسنل اصلی متقاضی بیمه و افراد تحت تکفل متقاضی بیمه تکمیلی خود را  مطابق راهنمای زیر تکمیل و ارسال نمایند.

 

راهنمای تکمیل فایل اکسل

1.توجه فرماييد ترتيب ورود اطلاعات بايد به اينصورت باشد كه ابتدا مشخصات يك بيمه شده اصلي درج گردد ودر ادامه آن مشخصات بيمه شده هاي فرعي مربوط به آن بيمه شده اصلي وبه همين ترتيب در مورد بقيه بيمه شده هاي اصلي عمل مي گردد.

2.مطابق نکات اشاره شده نسبت به ورود اطلاعات بيمه شده هاي خود اقدام نماييد واز هرگونه اضافه كردن سطر ياستون ونيز تغيير در عناوين ستونها و یا تغییر فرمت و ادغام سطر و ستونها جدا خودداري فرماييد.

3.خواهشمند است پس از تکمیل فایل نام فایل را به اسم شرکت ذخیره نمایید.

4 استاندارد مورد نظر براي ورود اطلاعات عبارت است از ( Microsoft Windows 1256(arabic .

5.پر کردن تمامی فیلدهای مورد درخواست در فایل اکسل الزامی است.

 

مرحله دوم:

ارسال آخرین لیست تامین اجتماعی شرکت شامل اطلاعات پرسنل  (به صورت فایل pdf)

خواهشمند است پیش از ارسال نام فایل را به لیست تامین اجتماعی شرکت ..... ذخیره نمایید.

 

 

مرحله سوم:

ارسال صفحه اول و دوم شناسنامه کلیه افراد متقاضی (به صورت فایل pdf)

 اطلاعات هر شخص را به  صورت یک فایل pdf  مجزا  شامل صفحه اول شناسنامه و دوم ( در شناسنامه‌های جدید صفحه مربوط به اطلاعات همسر و صفحه اطلاعات فرزندان ) را برای هر یک از افراد ارسال کنید. درج نام هر فرد روی فایل ارسالی الزامی است.

 

مرحله چهارم:

ارسال نامه درخواست شرکت (به صورت فایل pdf)

این نامه باید خطاب به بیمه آسیا روی سربرگ شرکت متقاضی و به همراه مهر و امضا باشد.

لطفا نوع طرح انتخابی مشخص شود: طرح ۱ یا  طرح ۲

خواهشمند است پیش از ارسال نام فایل را به نامه درخواست شرکت ..... ذخیره نمایید.

 

 

 

مرحله پنجم:

ارسال نام شرکت، آدرس شرکت، شماره تماس، کد اقتصادی و کد پستی  (در متن پیام تلگرامی )

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی  برای دریافت قرارداد با شماره 1866 داخلی 175 یا  شماره 88720799  تماس حاصل فرمایید.

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر