رویداد هماوردی ‌نو در صنعت پلاستیک و پلیمر برگزار شد

کمک به کسب‌و‌کارهای فناورانه برای جای‌گیری در اقتصاد کشور

تاريخ 1397/09/21 ساعت 15:24

معاونت کسب‌وکار اتاق تهران رویدادی تازه‌ای در حوزه پلیمر و پلاستیک برای پیوند دادن کسب‌وکارهای سنتی و فناوری‌های نوین در این حوزه برگزار کرد.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در ادامه برگزاری رویدادهای نوآفرین برای معرفی ظرفیت‌های بالای کسب‌و‌کارهای نوین، رویداد هماوردی نو در صنعت پلاستیک و پلیمر را با همکاری مرکز فن‌بازار ملی ایران، برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، در این رویداد که با حضور جمعی از فعالان اقتصادی و صاحبان کسب‌و‌کارهای فناورانه برگزار شد، سیده‌فاطمه مقیمی، عضو هیات رییسه اتاق تهران، تغییر سمت‌و‌سوی اقتصاد جهانی به کسب‌و‌کارهای مبتنی بر نوآوری و نوآفرینی را مورد تاکید قرار داد و گفت: اتاق تهران در دوره هشتم هیات نمایندگان خود، رویکرد تازه‌ای به سمت حمایت از کسب‌و‌کارهای فناورانه پیدا کرده است و طی همکاری با مرکز فن‌بازار ملی ایران، در تلاش است تا نقش و جایگاه کسب‌و‌کارهای نو در اقتصاد امروز ایران را پررنگ و تاثیرگذار کند.

 

وی افزود: از جمله حمایت‌های اتاق تهران از کسب و کارهای نوآورانه، کمک به برقراری پیوند میان صاحبان کار و سرمایه و بنگاه‌های بخش خصوصی با فناوری‌های نوین، استارت‌آپ‌ها و توسعه‌دهنده‌هاست.  تقویت این پیوند و توسعه آن نه تنها زمینه رشد و ترقی کسب وکارهای نو را فراهم می‌کند که باعث دگردیسی کسب‌وکارهای سنتی و ورود آنها به دنیای فناوری‌های نوین می‌شود.

به گفته عضو هیات رییسه اتاق تهران، با توجه به اینکه مقوله اشتغال یکی از نگرانی‌های امروز اقتصاد کشور است، جهت‌دهی به کسب وکارهای فناورانه می‌تواند بخشی از بار اشتغال‌زایی در کشور را بر دوش بگیرد.

 

در رویداد هماوردی نو در صنعت پلاستیک و پلمیر که روز گذشته در محل اتاق تهران برگزار شد، بنگاه‌ها و صاحبان ایده‌های خلاقانه و فناورانه در این صنعت توانستند داشته‌ها و دانش خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. در این نشست چند ساعته علاوه بر سخنان امید هاشمی، مدیر واحد کسب‌وکارهای نوین اتاق بازرگانی تهران و اکبر قنبرپور رئیس مرکز ملی فن‌بازار ایران، هشت تن از فعالان حوزه فناوری به ارائه دستاوردها و محصولات خود پرداختند و از نواوری‌ها و ابداعات خود برای حاضران گفتند.


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر