شانس بالای نماینده ایران برای حضور در جمع 10 استارت آپ برتر جی‌تکس

رقابت استارت‌آپ ویتامید در دور نیمه‌نهایی

تاريخ 1397/07/24 ساعت 14:26

یکی از استارت‌آپ‌های حاضر در غرفه اتاق تهران در نمایشگاه جی‌تکس دبی که به بهبود کودکان کم‌توان مغزی کمک می‌کند، برای رسیدن به دور نیمه‌نهایی رقابت‌های این رویداد به روی استیج رفت.

در روز دوم رویداد جی‌تکس 2018 دبی، استارت‌آپ «ویتامید» یکی از تیم‌های اعزامی از طرف اتاق بازرگانی تهران به این رویداد، برای ارائه به پیچ سالن فیوچر استارز راه پیدا کرد و در حضور داوران این پیچ، مانیفست خود را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی روابط عمومی اتاق تهران، «پیچ» عنوان بخشی از رویدادهای جی‌تکس است که استارت‌آپ‌های راه یافته به دور نیمه‌نهایی رقابت برای جوایز نقدی این دوره، باید در چالش با داوران، کسب وکار نو و ایده فناورانه خود را ارائه دهند.

استارت آپ «ویتامید» که طی بررسی داوران جی تکس 2018 دبی در پیش از آغاز به کار این رویداد، حایز امتیاز بالا برای حضور در جمع 40 استارت‌آپ برتر این دوره و کسب جایزه یک‌صد هزار دلاری شده بود، در دومین روز برپایی این نمایشگاه ارائه خود را برای داوران و مخاطبان جی‌تکس به نمایش گذاشت.

مهسا تابع‌امام و علی همتی دو بنیانگذار این استارت‌آپ در این روز به روی استیج این پیچ رفتند و شانس خود را برای ورود به جمع 10 استارت‌آپ برتر این دوره از جی‌تکس 2018 دبی به امتحان گذاشتند.

استارت‌آپ ویتامید در حوزه سلامت فعالیت می‌کند و به کودکان ناتوان مغزی این توانایی را می‌دهد که با خلق بازی‌ توانمندی حرکتی خود را بهبود دهند.


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر