حمایت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران از استارتاپ‌ها

اعزام هیات استارتاپی به جیتکس 2018

تاريخ 1397/06/20 ساعت 16:12

اتاق بازرگانی تهران در راستای حمایت خود از استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای نوین، مطابق سال گذشته یک هیات برای حضور در نمایشگاه جیتکس اعزام می‌کند.

معاون کسب‌وکار اتاق تهران با تاکید بر برنامه‌های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در راستای حمایت از کسب‌وکارهای نوین و دانش‌بنیان، اعلام کرد که اتاق تهران در همین خصوص، برابر سال گذشته یک هیات متشکل از 18 استارت‌آپ را برای حضور در نمایشگاه جیتکس دوبی (GITEX) اعزام می‌کند.

هومن حاجی‌پور گفت: اتاق بازرگانی تهران با توجه به تعاملات بین‎المللی و نقش موثر خود در توسعه کسب‎وکارهای ایرانی در بازارهای جهانی، قصد دارد در راستای حمایت و توانمندسازی کسب‌وکارهای نوین و استارت‌آپ‌ها، با تخصیص غرفه از حضور 18 استارتاپ ایرانی در نمایشگاه جیتکس 2018 در دوبی حمایت کند.

او توضیح داد که نمایشگاه جیتکس با قدمتی بالغ بر 35 سال به گونه‌ای توسعه یافته است که می‌توان این رویداد را در فهرست مؤثرترین رویدادهای فناوری دنیا جای داد. طی مدت زمان برگزاری این نمایشگاه در سال 2017، بالغ بر 100 هزار بازدیدکننده و 4 هزار غرفه‌دار در نمایشگاه حضور یافتند.

حاجی‌پور افزود: پس از ارائه طرح‌ها و انتخاب هیات داوران، برابر برنامه از پیش تعیین‌شده، 18 استارت‌آپ برای اعزام به این رویداد مهم در حوزه فناوری انتخاب شده‌ و 7 استارت‌آپ نیز در فهرست ذخیره قرار خواهند گرفت.

معاون کسب‌وکار اتاق تهران ادامه داد: اتاق تهران در راستای ماموریت‌های تعریف شده خود جهت حمایت از کارآفرینان جوان، فضای اختصاص داده شده در این نمایشگاه را به صورت رایگان در اختیار استارت‌آپ‌ها خواهد گذاشت.

حاجی‌پور هم‌چنین با اشاره به معیارهای گزینش توضیح داد که پس از معرفی طرح‌ها از سوی مراکز رشد و شتاب‌دهنده‌ها آنچه مدنظر هیات داوری قرار گرفته است، عبور از مرحله اولیه ایده و رسیدن به مرحله رشد استارت‌آپ‌ها، داشتن جریان مالی و همچنین قابلیت تطابق با بازارهای جهانی است.

او از این اقدام اتاق تهران به عنوان فرصتی مهم و قابل توجه برای استارت‌آپ‌های ایرانی یاد کرد که می‌تواند فضایی مناسب و مستعد برای ارائه توانمندی‌ها و قابلیت‌های آنان باشد.
نمایشگاه جیتکس 2018 از روز 22 تا 26 مهرماه سال جاری در مرکز تجارت جهانی دوبی در امارات متحده عربی برگزار می‌شود.

 برای ثبت‌نام اینجا کلیک کنید

 

 

 

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر