اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار ‌می‌کند

کارگاه آموزشی کار با اکسل ویژه تشکل‌های اقتصادی

تاريخ 1397/05/01 ساعت 12:01

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک کارگاه آموزشی با عنوان «کارگاه آموزشی کار با اکسل ویژه مسوولان دفاتر تشکل‌های اقتصادی» برگزار می‌کند.

 اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، در ادامه برنامه‌های آموزشی خود برای تقویت و افزایش توانمندی تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی، یک کارگاه آموزشی برگزار می‌کند که در آن به مسوولان دفاتر و کارکنان تشکل‌های اقتصادی کار با نرم‌افزار اکسل را به طور ویژه و تخصصی آموزش می‌دهد.

 به گزارش روابط عمومی اتاق تهران این کارگاه 4 ساعته، چهارشنبه سوم مرداد ماه برگزار می‌شود و مدیریت و تدریس در آن برعهده آقای حدادی است.

 حضور در این کارگاه برای متقاضیان هزینه‌ای در برندارد و صرفا با ارائه معرفی‌نامه از تشکل مربوطه امکان‌پذیر است. متقاضیان در صورت امکان بهتر است لپ‌تاپ همراه داشته باشند. در این کارگاه آموزشی کار با ابزارهای آی‌تی و نرم‌افزار اکسل اموزش داده می‌شود.

 متقاضیان حضور در این کارگاه آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کنند و به همراه سایر مدارک مورد نیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند. علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723  تماس حاصل کنند.

 

با توجه به این که ظرفیت این کارگاه 20 نفر است اولویت با کسانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر