موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران برگزار می کند

دوره آموزشی مدیریت خرید، سفارشات خارجی و اعتبارات اسنادي ویژه بازرگانان

تاريخ 1397/05/01 ساعت 08:15

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC)دوره آموزشی مدیریت خرید، سفارشات خارجی و اعتبارات اسنادي ویژه بازرگانان (پیشرفته) را برای صاحبان کسب و کار و مدیران بنگاه‌هاي اقتصادي برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، برنامه‌های آموزشی پارلمان بخش خصوصی پایتخت در سه ماهه دوم سال نیز با دوره‌های فشرده و کارگاه‌های متعدد برای فعالان اقتصادی و تشکل‌ها دنبال می‌شود.

دوره مدیریت خرید، سفارشات خارجی و اعتبارات اسنادی طی 16 ساعت آموزشی برگزار می‌شود و نخستین جلسه آن، دوشنبه 15 مرداد ماه 1397 خواهد بود. روزها و ساعات برگزاري این دوره آموزشی شنبه‌ها و دوشنبه‌ها از ساعت 16 تا 20 تعیین شده است. هم‌چنین تدریس در این دوره برعهده ایرج زینال‌زاده است.

مراحل واردات، نکات کاربردي مقررات صادرات و واردات و امور گمرکی در ثبت سفارش و ترخیص، قیمت تمام شده کالاهاي وارداتی، بیمه و بازرسی کالا، ترخیص و اظهارنامه، اسناد حمل، ثبت سفارش، قراردادهاي تجاري خارجی و روش‌هاي پرداخت بین‌المللی از جمله سرفصل‌های آموزشی این دوره است.

با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور با کسانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند. متقاضیان برای حضور در این دوره باید فرم تکمیل شده ثبت‌نام را به همراه سایر مدارک مورد نیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی کسب و کار اتاق بازرگانی تهران ارسال کنند.

همچنین علاقمندان به حضور در این دوره می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 88107732 - 88107723 تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت اولویت حضور در این دوره با اشخاصی است که زودتر مراحل ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

 

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر