در دیدار اعضای هیات مدیره جامعه مدیران و متخصصان صنعت کفش با هیات رییسه اتاق تهران مطرح شد

اتاق تهران از نوآوری در صنایع حمایت ‌می‌کند

تاريخ 1397/04/30 ساعت 10:09

اعضای هیات مدیره جامعه مدیران و متخصصان صنعت کفش ایران به منظور برقراری تعامل بیشتر با پارلمان بخش خصوصی و نیز قدردانی از حمایت‌های صورت گرفته، درجلسه هیات رئیسه اتاق تهران حضور یافتند.

در این نشست، محمد عرب رئیس هیات مدیره جامعه مدیران و متخصصان صنعت کفش ایران در این دیدار از حمایت‌های اتاق تهران به ویژه مشارکت در تهیه دفتر جدید جامعه، تشکر و قدردانی کرد و او با اشاره به اهمیت این تشکل در ایجاد اشتغال برای کشور و توانمندی در صدور محصولات تولیدی، خواستار حمایت بیشتر اتاق تهران در انعکاس مشکلات تولیدکنندگان صنعت کفش به ویژه در زمینه قاچاق کفش و قانون مالیات بر ارزش افزوده شد.

عرب در ادامه این نشست، گزارش جامعی در خصوص تاریخچه تاسیس جامعه مذکور در سال 1372و همچنین عملکرد آن، اقدامات راهبردی و بنیادین، اقدامات آموزشی و پژوهشی، مشارکت در برگزاری نمایشگاه‌های زنجیره ارزش چرم و کفش و فعالیت‌های اطلاع رسانی و ارتباطات به اعضای هیات رئیسه اتاق تهران ارائه کرد.

در این جلسه، همچنین اعضای هیات رئیسه اتاق تهران نیز برخی اقدامات اساسی و زیربنایی در تقویت تشکل‌ها از جمله راه‌اندازی خانه تشکل‌های استان تهران و آماده‌سازی مرکز آموزش امین‌الضرب را مورد اشاره قرار دادند. اعضای هیات رییسه اتاق تهران با بیان اینکه زمینه و علاقمندی در اتاق تهران برای توسعه ارتباط با تشکل‌ها فراهم است، به توانمندی‌های بسیار بالای فعالان صنعت کفش و تولیدات باکیفیت و دارای مزیت قیمتی در این صنعت اشاره کردند و خواستار نوآوری بیشتر و تلاش برای ایجاد برندهای ایرانی صنعت کفش در سطح بین‌المللی شدند.

 هیات رییسه اتاق تهران در عین حال، آمادگی خود را برای حمایت از نوآوری و توسعه این صنعت اعلام کردند.

 

 

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر