واگذاری 145 میلیون مترمربع زمین از سوی بنیاد مستضعفان

تاريخ 1396/12/02 ساعت 14:18

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: از ابتدای آغاز واگذاری املاک این بنیاد به مردم مناطق محروم کشور در 2.5 سال گذشته تاکنون، سند مالکیت 145 میلیون مترمربع از زمین های کشاورزی و مسکونی به ارزش 10 هزار و 310 میلیارد ریال واگذار شده است.

منبع: ایرنا

 محمد سعیدی کیا روز چهارشنبه در حاشیه آیین واگذاری 2100 سند مالکیت اراضی زراعی و مسکونی به مرزنشینان استان گلستان در روستای کرند درجمع خبرنگاران افزود: این اراضی در قالب اعطای افزون بر 60 هزار سند مالکیت به رایگان در اختیار مردم مناطق محروم، دور افتاده و مرزی کشوری قرار گرفته است. 
وی اضافه کرد : از مجموع 60 هزار سند واگذار شده، 7500 فقره از اسناد مالکیت مربوط به اراضی زراعی به مساحت تقریبی 12 هزار هکتار و بقیه اسناد مالکیت اراضی مسکونی بوده است.
سعیدی کیا گفت: از این تعداد اسناد واگذار شده حدود 27 هزار فقره به مساحت تقریبی 105 میلیون متر مربع در استان گلستان بوده که ارزش آن سه هزارو 300 میلیارد ریال می باشد.
رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی پیش بینی کرد که 60 هزار سند مالکیت دیگر نیز بین مردم و واجدین شرایط توزیع شود که به مرور با تشکیل پرونده ازسوی متقاضیان به آنان تحویل می شود.
به گزارش ایرنا، محمد سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، روز چهارشنبه با هدف واگذاری 2100 فقره سند مالکیت اراضی زراعی و مسکونی که مساحت آنها بالغ بر 30 میلیون و 900 هزار متر مربع به ارزش بیش از 450 میلیار ریال است، به روستای مرزی کرند از توابع شهرستان گنبدکاووس در استان گلستان سفر کرد.


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر