مراسم شصت و هشتمین سال تاسیس بیمارستان بازرگانان برگزار شد

تدوین برنامه توسعه و تبدیل بیمارستان بازرگانان به یک مرکز درمانی مدرن و مجهز

تاريخ 1396/11/11 ساعت 09:28

دبیرکل اتاق تهران از برنامه‌ریزی برای توسعه بیمارستان بازرگانان اتاق تهران و تبدیل آن به یک مرکز درمانی مدرن و مجهز برای ارائه خدمات به مردم خبر داد

مراسم بزرگداشت شصت و هشتمین سالگرد تأسیس بیمارستان بازرگانان با حضور اعضای هیأت متولیان بیمارستان، دبیرکل و جمعی از معاونان و مدیران اتاق بازرگانی تهران، پزشکان و پرسنل بیمارستان برگزار شد.

بیمارستان بازرگانان، در تاریخ دهم بهمن ماه سال 1328 به همت تجار و اتاق بازرگانی تهران با پیشرفته‌ترین امکانات زمان خود افتتاح شد و طی سالیان متمادی توانست خدمات بسیاری در حوزه سلامت، بهداشت و درمان به مردم ارائه دهد. بیمارستان بازرگانان سندی باسابقه و مستدل از اهمیت دادن بخش خصوصی به مسئولیت اجتماعی است.

با توجه به فرارسیدن شصت‌وهشتمین سال تاسیس این بیمارستان و  روز پرستار، جمعه گذشته مراسمی جهت تقدیر از پرستاران و پرسنل زحمتکش این بیمارستان برگزار شد. در این مراسم دبیرکل اتاق تهران با اشاره به موفقیت‌های بیمارستان بازرگانان از جمله کسب رتبه یک اعتباربخشی ملی بیمارستان‌ها از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از کلیه کارکنان بیمارستان تقدیر و تشکر کرد.

بهمن عشقی با تاکید بر تلاش اتاق تهران برای بازسازی و نوسازی بیمارستان و برنامه‌های توسعه‌ای که در هیات امنا در حال تدوین و بررسی است، عنوان کرد که در آینده نزدیک این بیمارستان به نگین مراکز بهداشتی و درمانی منطقه تبدیل خواهد شد.

او گفت:  بیمارستان بازرگانان در یک ارزیابی که از منظر نسل سوم استانداردها و سنجه‌های اعتباربخشی بیمارستانی انجام گرفت، آمادگی و به روز بودن وضعیت بیمارستان حتی بالاتر از حد انتظار ارزیابان اعلام شد و موفق شد گواهینامه درجه یک اعتباربخشی ملی را کسب کند.

عشقی افزود: بیمارستان بازرگانان توانست در برخی محورهـای ارزیابی شامـل مـدیریت اجرایی، بهبـود کیفیت، مـدیریت خطـا، مدیریت تأمین و تسهیلات اقامت، مدیریت غذایی، مدیریت اطلاعات سلامت و مدیریت بهداشت محیط درجـه عـالی را کسب کند. پیش از آن هم، بیمارستان تخصصی و فوق‌تخصصی بازرگانان از میان 23 مرکز درمانی تحت پوشش مرکز بهداشت شرق تهران، رتبه اول در ارزیابی ترویج تغذیه با شیر مادر را به دست آورده بود.

در این مراسم که محمدمهدی فنایی به نمایندگی از طرف اعضای هیأت متولیان و دکتر ناصر ایروانی‌منش رئیس بیمارستان بازرگانان از برنامه‌های اتاق تهران برای بهبود وضعیت و توسعه خدمات بیمارستان گفتند و از تلاش‌های کلیه کارکنان اعم از پزشکان، پرستاران، بهیاران، کادر اداری و ... قدردانی کردند. این مراسم با اهدای جوایزی به رسم تقدیر به تعدادی از پرسنل بیمارستان پایان یافت.

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر