اتاق بازرگانی، صنایع، معادن‌ و ‌کشاورزی تهران برگزار می‌کند:

نشست بررسی ظرفیت‌های صادراتی ایران به هند

تاريخ 1396/11/07 ساعت 14:13

در راستای برگزاری سلسله نشست‌های بررسی پتانسیل صادراتی ایران به کشورهای هدف، این بار معاونت بررسی‌های اقتصادی اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی تهران در نظر دارد ظرفیت‌های صادراتی ایران به کشور «هند» را با حضور کارشناسان این حوزه مورد بررسی قرار دهد.

معاونت بررسی‌های اقتصادی اتاق بازرگانی تهران از سال گذشته تاکنون، نشست‌هایی را با هدف بررسی فرصت‌های صادراتی ایران به کشورهای پاکستان، ترکیه، عراق، روسیه، امارات متحده عربی، عمان، آذربایجان و قزاقستان با حضور فعالان اقتصادی، بازرگانان، صاحبان بنگاه‌های کوچک و متوسط و سایر اعضای حقیقی و حقوقی اتاق بازرگانی تهران، برگزار کرده است. طی این نشست‌ها، وضعیت اقتصادی کشورهای هدف مورد بررسی قرار گرفته و نیازهای عمده وارداتی آن کشور و ظرفیت‌های ایران در توسعه صادرات به آن کشورها نیز ارائه می‌شود.

نشست آتی این معاونت که به موضوع «بررسی ظرفیت‌های صادراتی ایران به کشور هند» اختصاص دارد، برابر برنامه مشخص شده روز سه‌شنبه 10 بهمن 1396 از ساعت 10 الی 12 در طبقه ششم ساختمان شماره 2 اتاق تهران برگزار می‌شود.

حضور و مشارکت در این نشست برای فعالان اقتصادی، اعضای اتاق تهران و نمایندگان شرکت‌های فعال در حوزه تجارت با کشور هند آزاد است.

علاقمندان به حضور در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 88107759 مربوط به معاونت بررسی‌های اقتصادی اتاق تهران تماس بگیرند.

 

 

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر