اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

سه دوره آموزشی برای فعالان اقتصادی بخش خصوصی

تاريخ 1396/10/30 ساعت 11:22

مرکز آموزش اتاق بازرگانی تهران سه دوره آموزشی با عناوین «مدیریت منابع انسانی در کسب‌وکار»، «آشنایی با پنجره واحد واحد تجارت فرامرزی» و «زبان انگلیسی بازرگانی مقدماتی» برگزار می‌کند.

مرکز آموزش اتاق تهران در ادامه برنامه‌های آموزشی خود برای بهبود توانایی‌ها و آگاهی فعالان بخش خصوصی از دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی متنوعی را در نیمه دوم سال برنامه‌ریزی کرده است که در ماه‌های پایانی سال تراکم آن نیز بیشتر شده است. در همین راستا سه دوره آموزشی جدید کوتاه‌مدت نیز برای بهمن ماه جاری تدوین شده که براساس برنامه‌ریزی انجام شده برپا می‌شود.

 

دوره آموزشی مدیریت منابع انسانی در کسب‌وکار

 این دوره به مدت 16 ساعت و طی چهار جلسه چهار ساعته برگزار می‌شود. زمان برگزاری نخستین جلسه این دوره، روز دوشنبه 16 بهمن ماه از ساعت 16 تا 20 است و سه جلسه بعدی این دوره نیز به ترتیب در روزهای 23، 25 و 30 بهمن ماه و در همان ساعت یاد شده برگزار می‌شود. مخاطبان این دوره آموزشی تمامی صاحبان کسب‌وکار و مدیران بنگاه‌های اقتصادی و سازمان‌ها هستند و تدریس در این دوره نیز برعهده مهدی افخمی اردکانی است.

در این دوره آموزشی، سرفصل‌هایی چون چالش‌های مدیریت منابع انسانی، برنامه‌ریزی و تامین نیروی انسانی، آموزش و توسعه منابع انسانی، مدیریت عملکرد، سیستم جبران خدمات و پاداش، پارادایم شایسته‌محوری و ... به بحث و تبادل‌نظر گذاشته می‌شود.

 

دوره آموزشی آشنایی با پنجره  واحد تجارت فرامرزی (EPL)

این دوره به مدت 8 ساعت و طی دو جلسه چهار ساعته برگزار می‌شود. زمان برگزاری نخستین جلسه این دوره، روز پنجشنبه 19 بهمن ماه از ساعت 9 تا 13 است و جلسه بعدی این دوره نیز یک هفته بعد در همان ساعت برگزار می‌شود. مخاطبان این دوره آموزشی تمامی صاحبان کسب‌وکار و مدیران بنگاه‌های اقتصادی و سازمان‌ها هستند و تدریس در این دوره نیز برعهده حبیب‌اله نجاتی‌زاده است.

در این دوره آموزشی، سرفصل‌هایی چون فرآیندهای ترخیص کالا در رویه‌های واردات و صادرات، تفکیک و تجمیع بارنامه، ترانزیت داخلی و خارجی، توزین و انبار، تکمیل اظهارنامه، بارگذاری اسناد، ارزش‌گذاری گمرکی، عدل‌بندی الکترونیکی و ... به بحث و تبادل‌نظر گذاشته می‌شود.

 

دوره آموزشی زبان انگلیسی بازرگانی مقدماتی

این دوره به مدت 32 ساعت و طی هشت جلسه چهار ساعته برگزار می‌شود. زمان برگزاری نخستین جلسه این دوره، روز شنبه 14 بهمن ماه از ساعت 16 تا 20 است و جلسات بعدی در همین ساعات در روزهای شنبه و سه‌شنبه برگزار می‌شود. مخاطبان این دوره آموزشی تمامی صاحبان کسب‌وکار و مدیران بنگاه‌های اقتصادی، به ویژه مدیران و کارشناسان حوزه تجارت خارجی هستند. تدریس در این دوره آموزش زبان برعهده پونه عبادی است.

در این دوره آموزشی، محورهایی چون مشاغل، تولیدات و خدمات، شرکت‌های و سازمان‌ها، تکنولوژی در محیط‌های کاری، استخدام، سفرهای کاری و .... به زبان انگلیسی آموزش داده می‌شود.

 

علاقمندان به حضور در هر یک از این دوره‌های آموزشی می‌توانند با دریافت و تکمیل فرم ثبت‌نام و ارسال آن به نمابر 88107762 یا ایمیل edu@tccim.ir در این دوره‌ها شرکت کنند. هم‌چنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توان با مرکز آموزش اتاق تهران با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس گرفت.

این نکته نیز باید مورد توجه قرار گیرد که با توجه به محدودیت ظرفیت دوره‌های آموزشی یاد شده، اولویت با علاقمندانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل می‌کنند.

فرم ثبت‌نام دوره آموزشی مدیریت منابع انسانی در کسب‌وکار

فرم ثبت‌نام دوره آموزشی آشنایی با پنجره  واحد واحد تجارت فرامرزی

فرم ثبت‌نام دوره آموزشی زبان انگلیسی بازرگانی مقدماتی

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر