خدمت جدید اتاق تهران به فعالان اقتصادی برای پایان کار واسطه‌ها

ثبت‌نام حضوری و رایگان دریافت کارت عضویت و بازرگانی در محل اتاق تهران

تاريخ 1396/10/26 ساعت 10:59

متقاضیان دریافت کارت عضویت و بازرگانی حقیقی و حقوقی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، که به هر دلیلی نمی‌توانند به صورت اینترنتی ثبت‌نام کنند، از این پس می‌توانند با مراجعه حضوری به محل این اتاق به صورت رایگان نسبت به ثبت‌نام برای دریافت کارت عضویت و بازرگانی اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، با ارائه این خدمت تازه امکان دریافت کارت عضویت و بازرگانی اتاق تهران برای متقاضیان صدور کارت ساده‌تر شده و فعالان اقتصادی می‌توانند بدون واسطه و پرداخت هزینه‌های گزافی که خارج از رویه اتاق بازرگانی و از طریق برخی اشخاص حقیقی و حقوقی به آنها پیشنهاد می‌شود، ثبت‌نام خود را انجام دهند.

این خدمت جدید به صاحبان کسب‌و‌کار پس از آن صورت گرفته است که از اوایل سال جاری، با استقرار میز اداره کل ثبت شرکت‌ها در اتاق تهران، صدور اظهارنامه ثبت‌نام در دفاتر تجاری که پیش زمینه دریافت کارت بازرگانی است، به عنوان ارائه خدمت جدید از سوی اتاق تهران آغاز شده بود.

اگرچه ثبت‌نام کارت عضویت و بازرگانی حقیقی و حقوقی اتاق تهران، از طریق سامانه یکپارچه کارت بازرگانی هوشمند کماکان به قوت خود باقی است، اما برای آن دسته از متقاضیان صدور کارت که امکان ثبت‌نام آنلاین و غیرحضوری را ندارند این خدمت در اتاق تهران فراهم شده است تا با مراجعه حضوری به این اتاق، نسبت به ثبت‌نام کارت عضویت و بازرگانی اقدام کنند.

لازم به ذکر است، برای ثبت‌نام کارت عضویت و بازرگانی حقیقی و حقوقی اتاق تهران در محل این اتاق، حضور شخص متقاضی الزامی است.

 مدارك مورد نياز جهت صدور كارت بازرگاني اشخاص حقوقي

 مدارك مورد نياز جهت صدور كارت عضويت اشخاص حقوقي

 مدارك مورد نياز جهت صدور كارت بازرگاني اشخاص حقيقي

 مدارك مورد نياز جهت صدور كارت عضويت اشخاص حقيقي


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر