کتابی درباره قراردادهایی که نجات‌تان می‌دهد

چرا شکست می‌خورید؟

تاريخ 1396/06/22 ساعت 10:09

کتاب «چرا شکست می‌خورید؟» با عنوان کامل «چرا کسب و کارها زمین می‌خورند و چگونه می‌توان آنها را احیاء کرد؟» جدیدترین محصول اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران است که توسط انتشارات اتاق تهران و آینده نگر به بازار آمده است.

آنا فالتن و مایکل دریسن، نویسندگان کتاب «چرا شکست می‌خورید؟» از مشاوران ارشد مالی شرکت‌های بزرگ و همچنین مدرس در مدرسه بازرگانی کاس هستند. آنها در این کتاب که توسط اکونومیست، مهم‌ترین قطب نشر مطالب اقتصادی منتشر شده روی یکی از پدیده‌های معاملات در هزاره سوم تمرکز کرده‌اند: مالکیت و ادغام(M&A). عمر قراردادهای مالکیت و ادغام شرکت‌ها البته به قرن پیش برمی‌گردد اما با وجود بحران‌های اقتصادی، رفتن اقتصاد به سمت بخش خصوصی و خیلی از شرایطی که در قرن بیست‌ویکم به وجود آمد باعث شده که حالا مالکیت و ادغام به عنوان یکی از کارآمدترین روش‌ها برای بقا و سوددهی شرکت‌ها در معرض توجه بیشتری قرار بگیرد.

مخاطب کتاب «چرا شکست می‌خورید؟» هم مدیران شرکت‌ها، مشاوران اقتصادی و مالی و صاحبان کسب و کار هستند و هم دانشجویان رشته بازرگانی و اقتصاد و مدیریت. اما به جز آن شوخ‌طبعی، نثر روان و مثال‌های متعدد کتاب باعث می‌شود مخاطبانی که فقط علاقمند این حوزه هستند هم از خواندنش لذت ببرند.

«چرا شکست می‌خورید؟» توسط صوفیا نصرالهی ترجمه شده و هم اکنون می‌توانید آن را به قیمت  31 هزار تومان از کتابفروشی‌های سرتاسر کشور خریداری کنید یا برای سفارش آن با برای با شماره6693323 یا 1866 تماس بگیرید.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران پیش از این کتاب‌های دیگری از این دست مثل «20 تغییر بزرگ جهان در سال 2050»، «100 سال دگر» و «آشوب بزرگ» را هم منتشر کرده است.


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر