اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می کند:

نشست بررسی ظرفیت‌های صادراتی ایران به آذربایجان

تاريخ 1396/05/22 ساعت 13:54

سلسه نشست‌های بررسی ظرفیت‌های صادراتی ایران به کشورهای هدف این بار با کشور آذربایجان پیگیری می‌شود.

نشست‌های بررسی ظرفیت‌های صادراتی ایران به کشورهای همسایه از سال گذشته در دستورکار معاونت بررسی‌های اقتصادی اتاق تهران قرار گرفته و تاکنون با حضور فعالان اقتصادی، بازرگانان، صاحبان بنگاه‌های کوچک و متوسط و سایر اعضای حقیقی و حقوقی اتاق تهران، فرصت‌های صادراتی به کشورهای پاکستان، ترکیه، عراق، روسیه، امارات متحده عربی و عمان در چند نشست با حضور کارشناسان مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است.

در این نشست‌ها ضمن ارائه تصویری مقایسه‌ای از شاخص‌های اقتصادی هر کشور، نیازهای عمده وارداتی آن و زمینه‌های توسعه صادرات ایران به هر کشور مورد بررسی قرار می‌گیرد.

نشست آتی این معاونت که به موضوع «بررسی ظرفیت‌های صادراتی ایران به کشور آذربایجان» اختصاص دارد، در روز چهارشنبه 25 مرداد 1396 از ساعت 10 الی 12 در طبقه ششم ساختمان شماره 2 اتاق تهران برگزار می‌شود.

حضور و مشارکت در این نشست برای فعالان اقتصادی، اعضای اتاق تهران و نمایندگان شرکت‌های فعال در حوزه تجارت با کشور آذربایجان آزاد است.

علاقمندان به حضور در صورت نیاز به اطلاع بیشتر می‌توانند با شماره 88107759 مربوط به معاونت بررسی‌های اقتصادی اتاق تهران تماس بگیرند.


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر