اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی پایه زبان آلمانی ویژه بازرگانان

تاريخ 1395/09/30 ساعت 14:00

مرکز آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزي تهران با همکاري انجمن فرهنگی سفارت اتریش، یک دوره آموزشی پایه زبان آلمانی ویژه بازرگانان برگزار می‌کند.

مرکز آموزش اتاق تهران که  در تقویم آموزشی خود برگزاری یک مجموعه دوره‌های کاربردی برای ارتقای توانمندی‌های فعالان اقتصادی برنامه‌ریزی کرده است در تازه‌ترین اقدام خود برای افزایش  آگاهی  آن  دسته  از  فعالانی که با کشور آلمان و کشورهای آلمانی‌زبان مراوده تجاری و بازرگانی دارند، گام برداشته است.


بر این اساس، قرار است زبان آلمانی پایه طی 100 ساعت آموزشی توسط مربی مرکز آموزش اتاق تهران تعلیم داده شود. شروع این دوره برابر با روز دوشنبه بیستم دی ماه است. روزها و ساعات برگزاري دوره، دوشنبه‌ها و چهارشنبه‌ها ساعت 16:30 تا 19:30 است. این کلاس آموزشی در مرکز آموزش اتاق بازرگانی تهران واقع در خیابان وزرا، خیابان 21، پلاك 10، طبقه اول برپا خواهد شد.


اعضای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزي تهران مخاطبان این دوره آموزشی بوده  و دانش‌پذیران پس از پایان دوره، گواهینامه معتبری از انجمن فرهنگی اتریش دریافت خواهند کرد. البته، دریافت گواهینامه منوط به حضور در 3/2 از مدت زمان دوره و قبولی در آزمون پایان ترم است.


متقاضیان شرکت در این دوره باید پس از دریافت و تکمیل فرم ثبت‌نام، آن را به همراه سایر مدارک خواسته شده در فرم، به نمابر 88107762 و یا آدرسedu@tccim.ir  به مرکز آموزش اتاق بازرگانی تهران ارسال کنند.

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر