اتاق تهران به کشورهای جمهوری چک و دانمارک هیات تجاری اعزام می‌کند

فعالان اقتصادی اتاق تهران به مرکز و شمال اروپا سفر می‌کنند

تاريخ 1395/09/22 ساعت 19:34

برای پیگیری توسعه مراودات اقتصادی با فعالان اقتصادی اروپایی، اتاق تهران یک هیات تجاری به کشورهای جمهوری چک و دانمارک می‌فرستد.

 با دعوت رسمی تشکل‌های بخش خصوصی، فعالان اقتصادی ایرانی در قالب یک هیات تجاری با حضور در جمهور چک و دانمارک با همتایان خود دیدار می‌کنند و به پای میز مذاکره می‌نشینند. اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران هیات تجاری خود را به مدت پنج روز از 10 تا 15 بهمن ماه به این دو کشور می‌فرستد تا مذاکرات پیشین در حضور هیات‌های تجاری در اتاق تهران پیگیری شود.


براساس اعلام روابط امور بین‌الملل اتاق تهران زمینه‌های فعالیت هیات اعزامی به کشور جمهوری چک، ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی و معدنی، صنایع سنگین، دارو و تجهیزات پزشکی، صنایع لبنی و غذایی، انرژی‌های تجدیدپذیر، فناوری‌های زیست محیطی و .... است. هم‌چنین فعالان اقتصادی که به دانمارک سفر می‌کنند در زمینه‌های تخصصی دارو و تجهیزات پزشکی و نیز صنایع لبنی و غذایی فعالیت می‌کنند.

 

فعالان اقتصادی و اعضای اتاق تهران برای حضور در این هیات با توجه به زمینه‌های اعلام شده، باید حداکثر تا چهارم دی‌ماه با دریافت فایل ثبت‌نام، تکمیل و ارسال آن برای حضور در این هیات آمادگی خود را اعلام کنند.


با توجه به این که بعضا زمینه فعالیت اقتصادی مورد نظر برای گفت‌وگو و مذاکره در دو کشور متفاوت است، اعضای اتاق تهران می‌توانند بنا به صلاحدید و ضرورت یک یا هر دو مقصد را انتخاب کنند و در هیات تجاری حضور داشته باشند.

 

با توجه به ضرورت انجام امور هماهنگی سفر در زمان مناسب، زمان ثبت‌نام قابل تمدید نیست و تنها آن دسته از اعضای اتاق تهران که دارای ویزای شینگن معتبر هستند می‌توانند تا 11 دی ماه اعلام آمادگی و ثبت‌نام کنند.

 

فرم ثبت‌نام و اطلاعات تکمیلی را می‌توانید اینجا دریافت کنید.
(اعضای محترم اتاق تهران در صورت وجود هرگونه سوال، می‌توانند با واحد معاونت امور بین‌الملل اتاق تهران به شماره 88721043 تماس بگیرند.)

 

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر