مرکز آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند:

دوره آموزشی آشنایی با مباحث حقوقی و مقررات تجارت با چین

تاريخ 1395/09/21 ساعت 13:11

مرکز آموزش اتاق تهران به منظور ارتقا سطح آگاهی فعالان اقتصادي ایرانی که در زمینه صادرات و واردات با کشور چین در ارتباط هستند، کارگاه آموزشی آشنایی با مباحث حقوقی و مقررات تجارت با چین را برگزار می‌کند.

 این دوره آموزشی نیز از جمله برنامه‌هایی است که مرکز آموزش اتاق تهران برای تقویت دانش و مهارت اعضای اتاق دردوره پسابرجام طراحی کرده است. این دوره‌ها از اواخر سال گذشته بر اساس نیازسنجی از فعالان اقتصادی آغاز شده و همچنان در حال پیشرفت است. حال آنکه اتاق تهران به دلیل بالابودن حجم مبادلات با کشور چین، در تدوین برنامه‌های آموزشی، توجه ویژه‌ای به این بازار مبذول داشته است.


 برگزاری دوره آموزش زبان چینی پایه، کارگاه جاده ابریشم، دوره مکالمه بازرگانی به زبان چینی و باید‌ها و نبایدهای تجارت با چین از جمله دوره‌های آموزشی کاربردی برای توانمندسازی فعالان اقتصادی و اعضای اتاق است. این در حالی است که اتاق تهران از چند ماه قبل از وجود مشاور ویژه در امور چین نیز بهره می‌برد که فریدون وردی‌نژاد، سفیر سابق ایران در این کشور در این سمت در اتاق تهران فعال است.


اکنون مرکز آموزش اتاق تهران در نظر دارد، آن دسته از بازرگانان را که با این کشور داد و ستد دارند به مفاهیم حقوقی و مقررات تجارت با چین نیز مجهز کند. بنابراین، کلیه فعالان اقتصادي که با چین دارای مراوده اقتصادی هستند، مخاطبان این دوره آموزشی جدید هستند. برای صرفه‌جویی در وقت و استفاده حداکثری از زمان، در این دوره سرفصل‌های آموزشی طی 6 ساعت، در دو جلسه سه ساعته ارائه خواهد شد.


روزها و ساعات برگزاري دوره، روز دوشنبه ششم دی ماه و چهارشنبه هشتم دی ماه 95 از ساعت 17 الی 20 خواهد بود.


در دوره آموزشی آشنایی با مباحث حقوقی و مقررات تجارت با چین مفاهیمی چون قوانین عمومی تجارت، حقوق تجاري، اعتبارات اسنادي، شناخت بانک‌ها، مجامع حل اختلاف بین‌المللی، انجام بررسی‌هاي حقوقی قبل از عقد قرارداد آموزش داده می‌شود.


فعالان اقتصادی و اعضای اتاق بازرگانی برای حضور در این دوره و استفاده از مباحث آن می توانند با دریافت فایل ثبت‌نام و ارائه مدارک لازم در این دوره حضور یابند.


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر